СРОЧНО! Два брати разом помили 35 тарілок, причому старший брат помив у рази більше тарілок ніж

молодший. скільки тарілок помив кожний брат?​

Ответы на вопрос

Отвечает Асмоловская Ксения.

Ответ:

15 тарілок,  20 тарілок

Пошаговое объяснение:

Нехай молодший помив х тарілок, тоді старший (1 1/3)х=4х/3 тарілок.

х + 4х/3 = 35

4х+3х=105

7х=105

х=15

Молодший помив 15 тарілок. старший 35-15=20 тарілок.