Підкресли рівняння, корінь якого більший. Перевір обчислення ×÷3=243 y×3=243


Ответы на вопрос

Отвечает Янковский Ваня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х÷3=243

х= 243 *3

х= 729

y*3=243

у= 243 : 3

у= 81

Корінь першого рівняння більший ніж корінь другого