Хлібний і м'ясний магазини за периметром - однакові. Хлібний магазин - квадратної форми, і довжина

його сторони - 60 дм. М'ясний магазин побудовано у формі прямокутника, довжина якого 8 м. Яку площу займає м'ясний магазин?

Ответы на вопрос

Отвечает Калын Елена.

Ответ:

1. Знаходимо периметр магазинів

60*4=240 дм=24 м

2. Знаходимо ширину  мясного магазину

12-8=4 м

3. Яку площу займає м'ясний магазин?

8*4=32 м^2

Пошаговое объяснение: