Скільки градусів містить кут, який становить 11/20 розгорнутого кута?


Ответы на вопрос

Отвечает Кацкая Виолетта.

Ответ:

Розгорнутий кут = 180 °

тепер знайдемо 11/20 від 180 для цього

180÷20×11=9×11=99°

Отвечает Долинська Олена.

Ответ: 99 градусів

Пошаговое объяснение:

Оскільки розгорнутий кут має 180 градусів то 180*11 поділити на 20 = 99