Одна із сторін прямокутника на 4 дм більша за іншу. Знайди меншу сторону , якщо перметр цього

прямокутника дорівнює 40 дм. Зразок відповіді 10 дм

Ответы на вопрос

Отвечает Безуглова Александра.

Р = (a + b) · 2 = 40 дм - периметр прямоугольника

a + b = 40 : 2 = 20 дм - длина и ширина вместе

а = (20 - 4) : 2 = 16 : 2 = 8 дм - ширина

b = 8 + 4 = 12 дм - длина

Ответ: 8 дм - меньшая сторона.