Двоє велосипедистів виїхали з одного пункту в протилежних напрямках.Швидкість одного з них дорівнює

15 км/год,що становить 9/10 швидкості другого. Через який час відстань між ними дорівнюватиме 5 км?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мухаметов Ярослав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 15 : 9/10 = 15 * 10/9 = 5 * 10/3 = 50/3 = 16. 2/3 (км/ч) - скорость 2 велосипедиста

2) 15 + 16. 2/3 = 31. 2/3 (км/ч) - скорость отдаления

3) 5 : 31. 2/3 = 5 : 95/3 = 5 * 3/95 = 15/95 = 3/19 (часа)

1 час = 60 минут

60 * 3/19 = 180/19 = 9. 9/19 минут ≈ 9,5 минут

Ответ: 9,5 минут