Знайдіть найбільший спільний дільник чисел 2×3³×5 і 2³×3×5²​


Ответы на вопрос

Отвечает Чижма Екатерина.

Ответ:

числа: 270 и 600

270=2*3*3*3*5

600=2*2*2*3*5*5

2*3*5=30

НОД=30