першого дня відправили до магазинів Акг твердого сиру,що становить2,7 усього сиру відправленого за

3 дні Скільки кг твердого сиру 2 і 3 дня якщо відправляли в ті дні однаково А =140​

Ответы на вопрос

Отвечает Шестакова Ксения.

У питанні помилка — замість 2,7 має бути \frac{2}{7} (Г. Лишенко, Математика 4 клас, 1 частина, завдання №523).

Розв'язання:

Щоб знайти ціле число, якщо відома його частина, виражена дробом, слід цю частину поділити на чисельник і результат помножити на знаменик дробу.

Якщо першого дня відправили 140 кг сиру, то:

140 : 2 ⋅ 7 = 70 ⋅ 7 = 490 (кг) — відправили за три дні разом.

490 - 140 = 350 (кг) — відправили за другий і третій день разом.

Так як в другий і третій день відправляли однаково, то:

350 : 2 = 175 (кг) — відправили другого і третього дня.

Відповідь: другого і третього дня відправили по 175 кг сиру (разом за другий і третій день 350 кг).