Довжина прямокутника=2цілих 4/7,а ширина невідомо але на 31/42 менша, знайди площину

прямокутникаСРОЧНО ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ​

Ответы на вопрос

Отвечает Терзи Иван.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

18/7-31/42=108/42-31/42=77/42 ширина

18/7×77/42=33/7=4 5/7 см2 площа