Х – (у + 457), якщо х= 803, у = 329


Ответы на вопрос

Отвечает Шурыгина Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

803-(329+457)=803-786=27

Отвечает Джумагалиева Райгуль.

Відповідь:

початку вирішуємо те, що в дужках:

329+457=786

далі віднімаємо з Y, то що у нас вийшло!

803-786=17

Бажаю гарного дня!