Вартість 1 кг печива 5 цілих 1/4 грн. Скільки коштує 3/4 кг ; 1 ціла 1/4 ; 200 г печива? Срочно с

обьяснением!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Модина Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:


Отвечает Марчук Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

200г =1/5

3/4×21/4=63/16=3 15/16грн стоит 3/4кг

5/4×21/4=105/16= 6 9/16 грн 1 1/4кг

1/5×21/4=21/20=1 1/20 грн 200г