З двох сіл назустріч одночасно виїхали два мотоцикли і зустрілися через 2 3/4 год. Швидкість І- 56

км/год, що становить 7/9 швидкості ІІ. Знайти відстань між селами.

Ответы на вопрос

Отвечает Шубина Дарья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

56 : 7/9 = 72 км/год швидкість другого мотоцикла

56+ 72= 128 км/год швидкість зближення

128 * 2 3/4= 128 * 11/4=352 км відстань між селами