У Марії було в 3 рази більше марок ніж в Олени Разом і них було 120 марок Розвяжи задачу рівняням

очень срочно Матем 5 клас

Ответы на вопрос

Отвечает Поняков Ваня.

Треба х3+х=120

4=120(х+х=1+3=4)

120:4=30