Потягом трьох днів було продано 120 кг цукру. Першого дня 3/8 усього цукру, другого 7/15 решти.

Скільки кілограмів цукру продано третього дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Лукинская Надежда.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

120÷8×3=45 кг 1 день

120-45=75кг ост

75÷15×7=35кг 2день

75-35=40кг 3 день