У двох коробках 32 олівця.У першій коробці на 8 олівців менше ніж у другій коробці.скільки у кожній

коробці окремо?срочно надо

Ответы на вопрос

Отвечает Сальникова Дарья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x+x+8=36

2x=36-8

2x=28

x=28:2

x=14-в первой коробке

x+8=14+8=22-во второй коробке