У бочці було 40 літрів із бочки взяли декілька відер, залишилося невідомо у 7 раз більше чим взяли.

Знайдіть скільки літрів взяли і залишилось

Ответы на вопрос

Отвечает Скосырский Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Х+7х=40

Х=40÷8=5 л взяли

5×7=35л залишилось