маса трьох штучних сопутників становить 1918кг.маса другого супутника становить 508 кг він був на

425кг важче першого. яка маса третього​

Ответы на вопрос

Отвечает Галкин Вадим.

Ответ:

розв'язання

1)508-425=83(кг)-маса першого супутника;

2)83+508=591(кг)-маса першого і другого супутників;

3)1918-591=1327(кг)

Відповідь:1327кг маса третього супутника.