Для лотереї підготували 1000 білетів, з яких 15 є виграшними. Яка ймовірність того, що з трьох

навмання вибраних білетів усі виявляться виграшними?

Ответы на вопрос

Отвечает Курочкин Макс.

Ответ:

P\displaystyle =\frac{C_{15}^3}{C_{1000}^3}=\frac{\dfrac{15\cdot 14\cdot 13}{3!}}{\dfrac{1000\cdot 999\cdot 998}{3!}}\approx 0,0000027