262. Чи може бути описаним чотирикутник, сторони якого в порядку слідування відносяться як: 1) 7:

3: 2:6; 2) 5 : 4:3 : 6?​

Ответы на вопрос

Отвечает Карась Алиса.

Пошаговое объяснение:

1) 7x, 3x, 2x, 6x — сторони чотирикутника. 7x + 2x = 3x + 6x = 9x.

Так, у даний чотирикутник можна вписати коло.

2) 5x, 4x, 3x, 6x — сторони чотирикутника. 5x + 3x = 8x; 4x + 6x = 10x;

8х ≠ 10x. Отже, у даний чотирикутник не можна вписати коло.