7. Як змiниться число, якщо його спочатку збільшити на 25%, потім на 30\% , а далі зменшили на

60\%.ОЧЕНЬ СРОЧНО ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сальников Максим.

Ответ:

4,55

Пошаговое объяснение:

1)7+1,75 =8,75

2)8,75+2,625 =11,375

3)11,375-6825=4,550 или 4,55