Здрастуйте , допоможіть будь ласка з рівнянням.Число m поділили на 73, одержати неповну частку 14 і

остачу 69.Знайти число m.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шабанова Яна.

Відповідь:

1 091

Покрокове пояснення:

x÷73=14(69)

x=73×14+69

x=1 091