Периметер рівносторонього трикутника дорівнює 13 5\7см.Знайдіть сторону цього трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Кочетков Александр.

Ответ:

периметр дорівнює 25

Пошаговое объяснение:

Чому дорівнює периметр різнобічного трикутника (P)?

Формула

P = a + b + c

Приклад

Наприклад, визначимо периметр різнобічного трикутника, у якого сторона a = 2 см, сторона b = 3 см, а сторона c = 4 см:

P = 2 + 3 + 4 = 9

Відповідь: P = 9 см