179. Цифраларынын суммасы 4 боло турган бардык эки орундуу натуралдык сандарды тапкыла.

помогитееее дап 30 баллов​

Ответы на вопрос

Отвечает Кохович Егор.

Ответ:вот

Пошаговое объяснение:

13(1+3=4)

22(2+2=4)

31(3+1=4)

40(4+0=4)