1 а) На тестуванні з математики абіту- рієнту“ дали тест із 24 завдань. Кількість арифметичних,

алгебраїчних і геометрич- них завдань подано у відношенні 1:3:2 відповідно. Скільки в тесті завдань кожного виду? ДАЮ 15 БАЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Петренко Вероника.

нехай

х - арифметичні задачі

3х - алгебраїчні задачі

2х - геометричні задачі

складемо рівняння:

x + 3x + 2x = 24

6x = 24

x = 24/6 = 4

арифметичні задачі = 4

алгебраїчні задачі = 3 * 4 = 12

геометричні задачі = 2 * 4 = 8