1)Знайди відношення х до у, якщо: у/х=2/3 2) Розв'язати рівняння:0,35/х=0,42/6Будь ласка

допоможіть ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Ксюша.

Ответ:

дай лучший ответ плиз

Пошаговое объяснение:

1) якщо відношення у/х=2/3 тоді відношення

х/у=3/2

2)0,35/х=0,42/6

тоді х=(0,35•6)/0,42=5

х=5