за 15 олівців заплатили 300 грн. Скільки олівців можна купити на 300 грн, якщо кожен олівець буде

дороще на 5 грн?​

Ответы на вопрос

Отвечает Temir Diko.

Ответ:

ціна олівця1 = 300/15=20грн

ціна олівця2=20+5=25грн

кількість=300/25=12

Отвечает Llorens Natasha.

Ответ:

375

Пошаговое объяснение:

300:15=20

20+5=25

25•15=375