СРОЧНЯК! Знайти параметр D, якщо задано рівняння площини x+5y+3z+D=0 та точка M(7,−3,−4), через

яку проходить площина.

Ответы на вопрос

Отвечает Сенин Слава.

Задано рівняння площини x+5y+3z+D=0 та точка M(7,−3,−4), через яку проходить площина.

Надо подставить координаты точки М в уравнение плоскости.

7 + 5*(-3) + 3*(-4) + D = 0.

7 - 15 - 12 + D = 0.

D = 20.

Ответ: D = 20.