Помогите пожалуйста!!! мама купила 5 кг яблук за ціною 24 грн за кілограм Скільки кілограмів груш

можна було б купити на ці гроші якщо груші продаються за ціною 30 грн за кілограм​

Ответы на вопрос

Отвечает Шокуров Артём.

Ответ:

4 кг

Пошаговое объяснение:

Было денег: 5*24 = 120 (грн)

Сколько можно купить груш: 120/30= 4 (кг)