Обчисли площу прямокутника,що має сторони 9см і 4 см? модно пошаговое обьяснение^^


Ответы на вопрос

Отвечает Вихляева Алёна.

Ответ:

Дано:

а=9 см

b= 4 см

Найти: S

S=a*b=9*4=36 см2

Ответ:36 см2