Довжина і ширина прямокутника відповідно дорівнюють 18 см і 5 см якою має бути довжина прямокутника

якщо ширина дорівнюмате 7,2 см щоб його площя не змінилась Пж надо

Ответы на вопрос

Отвечает Брулёв Слава.

Находим первоначальную площадь:

S прям = а × b

S прям = 18 × 5 = 90 см²

Находим новую длину:

90 : 7,2 = 12,5 см

Ответ: новая длина должна быть равна 12,5 см.