Трикутник АОВ утворений у наслідок перетину прямої X - 2y - 8=0 зосями координат запишіть рі

вняння Кола описаного навколо трикутника AОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Отвeт:

x-2y-8=0

x-2y-8+8=0+8

x-2y=0+8

x-2y=8

Пошаговое объяснение:

Надеюсь помогла:)