У скільки разів 15/4 год менші, ніж 1 год 20 хв?


Ответы на вопрос

Отвечает Соркин Федор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1год 20хв = 4/3 год,  бо   1год = 60 хв,  а 20 хв=20/60 = 1/3 год.

1  5/4    :   4/3      =    9/4 :  4/3   =      9/4  * 3/4   =  27/16.

1  5/4 - це 1 ціла і 5/4.

Якщо маємо 15/4   (п'ятнадцять четвертих), то це більше, ніж 1 год 20 хв.

у   15/4 : 4/3      =    15/4  :  4/3   =      15/4  * 3/4   =  45/16 (разів)