Відрізок AB довжиною 144 м точкою С поділили у відношенні 4 : 8. довжини Відрізків AC i BC. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмич Дима.

АС=48см; АВ=96 см

Пошаговое объяснение:

АС-4х, АВ=8х

4х+8х=144

12х=144

х=12

АС=4×12=48см

АВ=8×12=96см