Знайко вирішив організувати загінн, який охороняв б Квіткове містечко. Знайди найменшу кількість

охоронців , з яких організовують цей загін, якщо виникне потреба поділити його на группи а бо по 12 чоловік , а бо на 15, а бо на 18

Ответы на вопрос

Отвечает Наумова Алёна.

Ответ:

НСК (12; 15; 18)=2*2*3*5*3=180

12=2*2*3; 15=3*5; 18=2*3*3

тобто треба знайти таке найменше число, яке б можна було поділити на 13, 15,18. Це є найменше спільне кратне.