Допоможіть перевірити у мене вийшло, що х=24, чи це правильно?


Ответы на вопрос

Отвечает Чуркина Вероника.

Ответ:

Якщо в правій частині рівняння малося на увазі   \frac{x-4}{5} , то:

\frac{2}{0,5}=\frac{x-4}{5};  \\\\4=\frac{x-4}{5}; | * 5 \\\\4*5=5*\frac{x-4}{5};\\\\20=x-4;\\\\-x=-4-20;\\\\-x=-24;\\\\x=24.

Якщо в правій частині рівняння малося на увазі   x-\frac{4}{5} , то:

\frac{2}{0,5} =x-\frac{4}{5};\\\\ 4=x-\frac{4}{5};\\\\-x=-\frac{4}{5}-4;\\\\-x=-\frac{4+4*5}{5} ;\\\\-x=-\frac{24}{5} ;

x=\frac{24}{5}=4 \frac{4}{5}    або   x = 4,8.