Обчисли радіус кола, якщо діаметр дорівнює 6 дм.


Ответы на вопрос

Отвечает Геворгян Ани.

дванадцать дециметров

Отвечает Глушко Віталій.

Ответ:

6 дм

Пошаговое объяснение:

R=D/2=6 дм

6/2=3

вроде так