6400 кг борошна завезли у чотири магазини у відношенні 4:7:3:2. Запиши скільки кілограмів борошна

завезли у кожний магазин.​

Ответы на вопрос

Отвечает Родионова Аня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4+7+3+2= 16 частей

6400 : 16= 400 кг складає одна частина

4* 400= 1600 кг завезли у перший магазин

7 * 400= 2800 кг завезли у другий магазин

3 * 400= 1200 кг завезли у третій магазин

2 * 400= 800 кг завезли у четвертий магазин