Зі слова "ЛАСОЩІ" послідовно навмання вибирають 4 різні букви. Яка ймовірність того, що, послідовно

записавши вибрані чотири букви, складуть слово "САЛО".​

Ответы на вопрос

Отвечает Менщикова Кристина.

Ответ:

В цьому завданні кількість можливих подій обчислюємо на основі розміщень зі 6 по 4, оскільки нас цікавить не тільки наявність букв, а й порядок в послідовності вибору

розміщення А₆⁴=6*5*4*3=360

ймовірністьP(A)=\frac{1}{360}

Якщо описати на мові ймовірностей, то вона рівна 1/6 вибору першою буквою "с". Далі залишається 5 букв – «л а о щ і». Ймовірність витягнути другою "а" рівна 1/5 і так далі. Ймовірність утворити слово "сало" рівна добутку ймовірностей незалежних подій

ймовірність  P(A)=\frac{1}{6} *\frac{1}{5} *\frac{1}{4} *\frac{1}{3} =\frac{1}{360}

Пошаговое объяснение: