Спростіть вираз 3y²-(y-2)(3y+1) і знайдіть його значення якщо у=2 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Суворова Кристина.

3y² - ( y - 2 ) ( 3y + 1 ) = 3y² - ( 3y² + y - 6y - 2 ) = 3y² - 3y² + 5y +2 = 5y + 2

Если y = 2, то 5y + 2 = 5 · 2 + 2 = 10 + 2 = 12.

Отвечает Кенесов Даулет.

Ответ:

3y²-(3y²+y-6y-2)=3y²-3y²-y+6y+2=5y+2

5*2+2=12