у двох книжкових шафах на кожній полиці є однакова кількість книг. У першій шафі є 6 полиць, у

другій - 8 полиць і на 50 книг більше, ніж у перші. Скільки книг у кожній шафі?

Ответы на вопрос

Отвечает Шулин Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

8-6=2полки составляет 50 книг

50÷2=25 книг на полке

6×25=150 книг в 1 шкафу

8×25=200 книг во 2 шкафу