Який діаметр колеса, якщо на 180 метрів воно робить 50 обертів


Ответы на вопрос

Отвечает Дивульская Татьяна.

Відповідь:

Діаметр колеса складає 1 метр 15 сантиметрів.

Покрокове пояснення:

За один оберт колесо долає відстань 180 / 50 = 3,6 метри - це і є довжина кола колеса. Відповідно діаметр колеса складає 3,6 / рі = 3,6 / 3,1416 = 1 метр 15 сантиметрів.