Поділи число: а) 85 у відношенні 3:14;​


Ответы на вопрос

Отвечает Калабухов Сергей.

Ответ:

k- коефійіент пропорційності

3k+14k=85

17k=85

k=85/17

k=5

3*5=15

14*5=70

Відповідь; 15 и 70

Пошаговое объяснение: