Одній бригаді треба було побудувати 180 м дороги А другій 160 м Перша бригада проклала щодня 40 м а

друга 25-м через скільки днів першій бригаді залишиться Прокласти у 3 рази менше метрів дороги ніж 2

Ответы на вопрос

Отвечает Никитин Никита.

Ответ: 4 дні

Пошаговое объяснение:

Нехай  першій бригаді через х днів залишиться відремонтувати в 3 рази менше, ніж другий. Тоді за х днів перша бригада відремонтує 40х м дороги, і їй залишиться відремонтувати 180-40х м дороги, а  друга бригада за х днів відремонтує 25х м дороги, і їй залишиться  відремонтувати 160-25х м дороги. Складемо рівняння:

3*(180-40х) = 160-25х

540-120х = 160-25х

-120х + 95х= 160 - 540

-95х= -380

х = 4 дні   через скільки першій бригаді залишиться прокласти у 3 рази менше метрів дороги ніж другій