Розв'яжи задачу двома способами. Три самоскиди за 4 рейси привезли на будівельний майданчик 60 000

кг піску. Скільки тонн піску зможуть привезти ці самоскиди за 8 рейсів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лагун Юлия.

4 рейси-60000кг

8рейсів-?т

Розв'язання

1 спосіб

1)60000•2=120000(кг)

120000кг—120т

Відповідь:120 тонн піску зможуть привезти ці самоскиди за 8 рейсів

2 спосіб

1)60000:4=15000(кг)-за 1 рейс

2)15000•8=120000(кг)

120000кг—120т

Відповідь:120 тонн піску зможуть привезти ці самоскиди за 8 рейсів.