потяг прибудее на станцію через 3 години при швидкості 60км/год. на скільки машиністу треба

зблільшити швидкість щоби прибути на станцію на 30 хв раніше?

Ответы на вопрос

Отвечает Ратушняк Марта.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

60 * 3= 180 км ,відстань яку подолає потяг за 3 години

3 - 0,5 = 2,5 години , за стільки він повинен прийти на станцію

180 : 2,5= 72 км/год повина бути швидкість потяга щоб прибути на станцію на 30 хв раніше

72 - 60= 12 км/год на стільки йому треба збільшити швидкість