Данилко від дому до музичного театру рухався рівномірно протягом 25хв. зі швидкістю72 м/хв.Цей же

шлях додому він подолав за 30 хв.На скільки метрів за хвилину повільніше рухався Данилко з музичного театру додому,ніж від дому до музичного театру?​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

72×25=1800м расстояние от дома до театра

1800÷30=60м/хв швидк от театра до дому

72-60=12м/хв рухався повильнише