Знайдіть довжину кола якщо його радіус 6,15 дм​


Ответы на вопрос

Отвечает Барсукова Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

R = 6,15 дм

С - ?

============​

С = 2πR = 2·π·6,15 = 12,3π (дм)

Если π = 3,14, то:

С = 12,3·3,14 = 38,622 (дм)