На 18. Швидкість ворони 40 км/год, а швидкість 1 горобця менша цієї швидкості. 4 За який час

горобець подолає відстань 1 км? Примітка. 30 км/год 500 м/хв.

Ответы на вопрос

Отвечает Снегурьева Настя.

Пошаговое объяснение:

44\frac{1}{30}301 км/год

Пошаговое объяснение:

Якщо швидкість шпака менше швидкості голуба, то швидкість голуба більше швидкості шпака. Тоді, виходячі з умов завдання, швидкість голуба дорівнює:

40+11/5+1 5/6=40+66/30+1 25/30=40+2 6/30 + 1 25/30 =

43 + 31/30=43 + 1  1/30 = 44 1/30