Чому дорівнює ділене, якщо дільник дорівнює 8, неповна часта 9, а остача -6​


Ответы на вопрос

Отвечает Гончаров Данил.

Ответ:78

Пошаговое объяснение:

9*8+6=78

проверка 78/8=9(ост. 6)