Обчисли обєм прямокутного паралелепіпеда,якщо площа його основи=28дм2,а висота 20см


Ответы на вопрос

Отвечает Шинкаренко Тёма.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Дано:

S= 28 дм2

h=20 см

V-?

20 см= 2 дм

V= S* h= 28 * 2= 56 м3